Domů » Články » Čekají nás dvě nové Silent Hill hry a vývoj Resident Evil 8 byl restartován, tvrdí insider

Čekají nás dvě nové Silent Hill hry a vývoj Resident Evil 8 byl restartován, tvrdí insider

Pokud jste v posledních letech zanevřeli na společnost Konami, budete nyní určitě překvapeni. V Konami si totiž zřejmě uvědomili, že hazard sice vydělává ale hráči jsou hladoví po nových dílech starších značek.

Ve vývoji jsou údajně dva nové díly hry Silent Hill a doufejme, že se nebude znovu jednat o výherní automat s cinematic ukázkami. S tímto tvrzením přišel twitterový účet AestheticGamer, který podobné zprávy nešíří poprvé. První z hororových her by měl být reboot celé série a druhá bude následovat trend epizodického vydávání, hratelností by pak měla být jako Until Dawn nebo hry od Telltale.

Pravost informací samozřejmě není nijak ověřena, ale tento účet již několikrát vyrukoval s úniky, které se později ukázaly jako pravé. Například minulý rok v létě tvrdil, že Project Resistance bude multiplayerová složka Resident Evil 3 remaku, což jak již víme se následně potvrdilo. Série Resident Evilu se pak týká druhá informace o vývoji osmého dílu. Ten byl totiž podle AestheticGamer ve vývoji od roku 2016, následně byl však zrušen a začalo se od znova. Na hře se prý pracuje teprve zhruba 6-7 měsíců, takže ohlášení v dohledné době nemáme očekávat. Vývoj hry ale zřejmě půjde vcelku rychle, protože se většinou použije něco ze zrušeného projektu.

Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X