Česká hra GetMeBro! slaví úspěch. Během čtyř dnů si ji stáhlo přes 200 000 hráčů

Další český zářez na globálním trhu

Oblíbená mobilní hra GetMeBro!, která je v obchodech již několik měsíců exkluzivně zdarma pro Českou a Slovenskou republiku, byla publikovaná i celosvětově na Google Play. Navíc se dostala i mezi prestižní „featured“ aplikace obchodu Play. Během čtyř dnů si hru stáhlo již přes dvě stě tisíc uživatelů a jejich počet stále stoupá.

GetMeBro! je akční mobilní titul, který umožňuje hráčům hrát online hodnocené zápasy napříč mobilními platformami. Každý hráč si před hodnoceným zápasem vybere dvě schopnosti, které pro souboj použije. Na výběr jich má celkem dvanáct a každá z nich dokáže protivníkovi pěkně znepříjemnit match. Pro použití schopností je zapotřebí mana kapek (energetické body), které jsou rozmístěné po celé mapě. Vítězí ten, který nezemře anebo předběhne dostatečně svého nepřítele.

Hra se celý týden odehrává na jedné mapě, na konci týdne se generuje nová, která je vždy odlišná od předchozích včetně překážek, rozmístění mana kapek i samotných výzev. Kromě hodnocených zápasů nabízí aplikace i další herní módy – sólo hru nebo turnaj. Sólo mód využijí hráči hlavně pro trénink mapy. Turnajový mód pak přináší novou úroveň zábavy – privátní turnaje a speciální každodenní turnaje o hodnotné balíčky do hry.

Důležitou součástí hry GetMeBro! jsou i herní postavy, pro ně si může každý hráč vybrat ze široké nabídky oblečení a doplňků, které jeho postavu vizuálně odliší od ostatních. Oblečení a doplňky si může hráč nakoupit za herní měnu BroCoin. Tu může získat plněním denních úkolů, hodnocených zápasů nebo výhrou v turnaji. K dispozici jsou také unikátní předměty, které je možné získat v turnaji nebo ve speciálních podkladech.

Aplikaci najdete na všech mobilních platformách – iOS, Android i Windows Phone. Pro všechny tři platformy je identická a díky tomu mohou hráči s různými zařízeními hrát proti sobě. Na Google Play hru nyní uvidíte přímo na hlavní stránce obchodu.

Čtěte také: Slovenské RPG Vikings vyjde už v březnu. Podívejte se na trailer

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz