fbpx

Chceme tě? SkillZone magazín hledá nové maso do redakčního mlýnku!

Show Must Go On a nějaký ten kanonenfutter se hodí vždycky

Jste čistotní, nemáte rádi děti, koušete a nejblíž k vašemu rodokmenu mají noviny, které jste ráno roztrhali v zubech jenom proto, že se vám nelíbil obrázek na titulce? Tak to možná chceme právě vás! Do naší nově se formující jednotky redakčních čivav (původně to měly být redakční opice, ale tenhle výraz už má prý bohužel jako obchodní značku zaregistrovanou zlá čarodějnice ze země Oz) totiž sháníme psiska, od kterých by i Srstka dal ruce pryč! Ale teď pár řádků zcela vážně a profesionálně… Sháníme lidi do redakce. Lidi, kteří nebudou hledat důvody nýbrž způsoby. Lidi, kteří se nebudou bát přemýšlet mimo zajeté mantinely. Zkrátka a dobře lidi, kteří mají skill (neplést se Skill, ten má totiž jenom Ugu)!

Tak to bylo pár řádků vážně a teď zpátky k věci. Jádro redakčního pudla už máme a o výsledku honu na Ugátorovi kalhotky vás budeme informovat, ale pokud byste se chtěli zapojit do dalších veselých aktivit a probouzet se uprostřed noci zbrocení studeným potem, protože následující den od vás budu požadovat přinejmenším průměrný (a jedeme tradiční herní hodnocení, takže alespoň na sedmičku děcka) text, tak pošlete motivák na redakční email redakce@skillzone.cz a dárkový koš s herním merchem do Skillu na recepci. To by mohlo být asi pro začátek tak nějak všechno. Nové redaktory vám postupně představíme (pokud tedy nějací přežijí na příští týden chystané demoliční derby psích spřežení). Jo a ti nejlepší dostanou piškot!

Redakční vrchní soudce, porota a kat, velitel jednotky redakčních čivav, vládce draků, jednorožců a duhových poníků, zapřisáhlý nepřítel zamčených dveří, ničitel snů a prznitel průměrných recenzí Amahara

Zdroj:

Redakce

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.