Chceš si zahrát levně a přitom kvalitně? Zkus tuto sestavu od Lynx!

Představíme si herní počítač, za který zaplatíš jen tolik, kolik je nezbytné a získáš výkon pro hraní nových her, natáčení videí či streamování

Na trhu se objevuje mnoho hotových sestav pro hráče a uživatele, kteří tuto činnost rádi svěří do rukou odborníků ať už proto, že tomu zkrátka nerozumí, nebo na to nemají čas. Vybrat si však z nepřeberného množství je leckdy nadlidský úkol. Dnes vám představíme jednu z možných zajímavých alternativ, která se pyšní výborným poměrem cena/výkon. Sestavu, za kterou zaplatíte jen tolik, za kolik opravdu stojí použité železo a software.


Dost řečí a k věci – cena/výkon, o to tu jde, nic více, nic méně. LYNX Grunex ProGamer 3G 2017 je za cenu 23 999 Kč rozhodně stroj, za který se nebudete stydět. Na první pohled herní design zaujme nejednoho kamaráda a ostudu neudělají ani vnitřnosti. Začněme ale na opačném konci. Počítač si po objednání a doručení rozbalíte, zapojíte monitor, periferie, zapnete, projdete krátkým nastavením předinstalovaného systému Windows 10, které zvládne i vaše drahá polovička, a hle, vše je během několika jednotek minut připraveno k použití. Neřešíte nic více, nic méně, jediná vaše starost bude, jaké hry si tam nainstalujete. A to je příjemná starost, nemyslíte?

Nenajdete prakticky žádná omezení. Padne vám na mysl CS: GO, WoTko, LoLko, Zaklínač 3, GTA 5, MAFIA 3 nebo nový Battlefield 1? Prosím, váš nový miláček si s nimi hravě poradí na střední až vysoké detaily při stabilních FPS v závislosti na hře. U těch méně náročných dosáhnete dokonce na maximální možné detaily a vaše FPS neklesnou pod 100. Náročnější tituly pak při optimalizaci nastavení na střední až vysoké detaily nabídnou hodnoty FPS okolo 60-80. A to je přesně to, co jste chtěli, když jste si pořizovali tento počítač – za dobrou cenu získat spolehlivý herní počítač, no ne?


Uvnitř jednoduché skříně s polepem s herními motivy najdete top komponenty. Výkon v první řadě zajišťuje výkonný čtyřjádrový procesor Intel Core i5-7400 z aktuálně poslední rodiny Kaby Lake s technologií TurboBoost přinášející frekvenci až 3,5GHz. Zdárně mu sekunduje grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060 3G, která nabízí dostatek výkonu i pro virtuální realitu.

Z důležitých komponent zmiňme ještě operační paměť Kingston HyperX Fury DDR4 s kapacitou 8 GB, která je zasazena do základní desky MSI B250M PRO-VH. Zajímat by vás mohla také disková výbava, a opět nám nezbývá nic jiného než vás nezklamat. LYNX Grunex ProGamer 3G 2017 je osazen jak rychlým 120GB SSD diskem Kingston pro okamžitý start systému i aplikací v počítači, tak klasickým HDD s 1TB volného místa.

Sečteno podtrženo, je jen a jen na vás, jaký počítač zvolíte, ale tuto alternativu musíte brát v potaz. Nabízí přesně to, po čem jde většina – za málo peněz dostat hodně muziky aneb koupit za dobré peníze výkonný počítač. Ta neváhejte a přesvědčte se sami – na CZC.cz je LYNX Grunex ProGamer 3G 2017 skladem za 23 999 Kč s DPH a s doručením na pobočku zdarma.

Čtěte také: AMD přichází s novými grafickými kartami série RX 500. Konkurují hlavně cenou

Zdroj:

Tisková zpráva - komerční sdělení

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz