Domů » Články » Herní novinky » Chernobylite: Chystá se kampaň na Kickstarteru!

Chernobylite: Chystá se kampaň na Kickstarteru!

Neomezený průzkum černobylské zóny zkombinovaný s nelineárním příběhem, unikátním systémem výroby předmětů a vyzýváním nepřátel k boji je výjimečný mix. A protože se vývojáři chtějí ujistit, že se všem těmto prvkům dostane náležité pozornosti, potřebují pomoc fanoušků. Zároveň tím lidem dají šanci podílet se na hře.

První demo bude k dispozici na PAX East v Bostonu. Podpořit je můžete již za pár týdnů. Během doby trvání kampaně si budete moci hru předobjednat a také přispěním získat některé skvělé předměty, jako je třeba velmi žádaná Black Stalker mask.

„Od té doby, co jsme ohlásili hru, dostáváme tuny komentářů a zpětné vazby od herní komunity a to nás vedlo k jednomu závěru: každý doufá, že bude moci do hloubky prozkoumat zničenou černobylskou elektrárnu a Pripjať. Nemůžeme se dočkat, až to hráčům umožníme, jenže to znamená rozšířit lokace mnohem víc, než jsme plánovali v původním konceptu a požádat o pomoc, abychom to mohli udělat. Je to těžký a nebezpečný úkol, protože to znamená mimo jiné i další cesty do černobylské zóny kvůli naskenování nových budov a objektů,“ odůvodňují rozhodnutí vývojáři z The Farm 51.

X