Chivalry 2: Fanoušky oblíbená středověká mlátička bude mít pokračování(1 minuta čtení)

FOR AGATHAAA!

Všechno to začalo u Half-Life 2 modifikace, Age of Chivalry, která si velmi rychle nakumulovala fanoušky a skoro na všech webových stránkách o modifikacích byla dlouho hlavním tématem diskuzí.

Trailer na oficiální standalone hru Chivalry: Medieval Warfare vyšel 20. září 2012 a hráči si ji natolik oblíbili, že Torn Banner Studios vydalo v roce 2013 expanzi Chivalry: Deadliest Warrior. Nyní, sedm let po vydání prvního dílu, konečně dostáváme trailer na pokračování! Chivalry 2 bude podporovat až 64 hráčů na jedné mapě, což je oproti předchozím dílu velký skok – na jedné mapě mohlo totiž být maximálně 24 hráčů. Combat bude od základů překopaný a dokonce si zajezdíme i na koních. Já osobně se nemůžu dočkat, až zase budu moct pomocí ingame hlášek křičet na protivníka, že „smrdí jako ženská“. Dodnes je ale stejně moje nejoblíbenější hláška: „Nejdříve zajedu mečem do tebe a později zajedu do tvé matky!“.

Podle Torn Banner Studios by Chivalry 2 mělo vyjít exkluzivně na Epic Store až v roce 2020.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.