Středověká rubačka Chivalry je zdarma ke stažení. Ale jen do zítřka

Berte, dokud můžete!

Středověké mlátičky v posledních letech nabraly na popularitě. Zatímco je ovšem druhý Mount & Blade v nedohlednu a čerstvému For Honor zase utíkají hráči, na virtuálním bitevním poli stále dominuje Chivalry. Ten nyní můžete získat zcela zdarma, pokud si pospíšíte.

Pokud vás zaujal tento simulátor porcování středověkých rytířů na sašimi, stačí skočit na steamovou stránku Chivalry: Medieval Warfare a jednoduše přidat hru do své knihovny – už vám z ní pak neuteče. Je na místě dodat, že DLC Deadliest Warrios není součástí časově omezené akce. Troufáme si ale tvrdit, že si v základu užijete slušnou porci zábavy, pokud se do bitevní vřavy vrhnete i s kamarády.

Autoři nespecifikovali, kdy akce vlastně skončí, tudíž rozhodně neprohloupíte, pokud si Chivalry přidáte do své knihovničky nejpozději do zítřejších 19:00 (kdy se obměňuje nabídka na Steamu). Společně s vlastnictvím hry také získáte 10% slevu na předobjednávku Mirage: Arcane Warfare – další multiplayerové rubačce, v níž hráči mohou koketovat i s magií.

Více soutěží a her zdarma najdete na naší speciální stránce – v tuto chvíli třeba probíhá soutěž o digitální verze sběratelky nového Hitmana, lístky na fotbal či odkazy na další tituly gratis.

Čtěte také: Syberia 2 je nyní zdarma na Originu. Stahujte do své knihovničky

Zdroj:

Steam

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz