Domů » Články » Chroma: Bloom and Blight míří na mobilní telefony

Chroma: Bloom and Blight míří na mobilní telefony(1 minuta čtení)

Kartičkářský projekt Chroma: Blooms and Blight zaznamenal úspěch a zkrze Kickstarter dokázal vybrat cílovou částku na svůj vývoj. Stojí za ním vývojářské studio Clarity Games a plné verze se máme dočkat ještě tento rok.

Chroma: Bloom and Blight je nadcházející CCG, která nás přivede do kouzelného světa Arholt. Během kampaně byla veřejně dostupná demoverze hry pro všechny zájemce, kteří zvažovali projekt podpořit. Nyní, když je cílová částka splněna, se hra přesouvá do režimu uzavřeného vývoje, kdy ji vývojáři budou připravovat na plnohodnotné vydání. Během kampaně bylo vybráno přes 100.000 EUR a podpora dosáhla i na první metu odměn nad splněným limitem. Ti, kteří darovali více jak 50 EUR, se tak mohou těšit na speciální provedení nejoblíbenějších karet. Podle kampaně na Kickstarteru má Chroma vyjít během letošního listopadu a kromě mobilních zařízení se hry dočkáme i na PC.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X