Domů » Články » Herní novinky » Hry na mobilní telefony » Chystá se mobilní hra na motivy Stranger Things, Netflix toho však má v plánu mnohem víc

Chystá se mobilní hra na motivy Stranger Things, Netflix toho však má v plánu mnohem víc

Výstava E3 se sice blíží ke konci a brány výstaviště se hráčům zase na rok zavřou, my však s novinkami z tohoto hráčského svátku nekončíme. Herní průmysl neustále roste a tak není divu, že o vývoj her se zajímá i společnost jako Netflix.

Netflix již dříve naznačil, že by chtěl být něčím víc, než jen obyčejnou streamovací službou. Příkladem budiž Black Mirror Bandersnatch. Jedná se o virtuální film, ve kterém můžeme ovlivňovat příběh a dočkat se tak několika konců. Je to pěkný začátek, Netflixu to ale nestačí. Na E3 se zástupci společnosti nechali slyšet, že pracují na RPG mobilní hře ze světa Stranger Things. Hru vyvíjí studio Next Games a měla by využívat rozšířenou realitu, stejně jako třeba Pokémon GO. Hra bude k dispozici v příštím roce, ovšem již 4. července se můžeme těšit na 3. řadu seriálu, která vám čekání jistě trochu zpříjemní.

Tím to prý ale nekončí. Netflix by rád své filmy a seriály využil do posledního snímku a tak hodlá oslovovat vývojáře, zda nemají zájem zpracovat jejich tvorbu do videoher. Kromě Stranger Things byla na této E3 oznámena i hra podle připravovaného seriálu The Dark Crystal: Age of Resistance. Ta byla představena v rámci konference Nintenda.

Source :

Fortune