Domů » Články » Chystá se nová hra na motivy Batmana?

Chystá se nová hra na motivy Batmana?

Batman slaví 80 let, což by si zasloužilo menší oslavičku a hlavně nějaký ten dáreček. Dárečky ale nedostává Batman, nýbrž samotní hráči.

Ti se dočkali eventu do Fortnite, šesti her zdarma na Epic Games Store, na světlo světa se podívaly oblíbené POP figurky ale snad největší radost jim udělal twitterový účet WB Games Montréal. Na něj autoři neprávem opomíjeného dílu Arkham Origins po celých třech letech postnuli celkem zajímavý příspěvek.

Někomu se může zdát, že se na videu nic moc neděje a spíše to vypadá, jako by někdo dostal pod ruku vcelku slušný reflektor a namířil ho na sousední budovu. Všimli jste si ale těch symbolů? Jeden z nich patří obávanému Ra’s al Ghulovi. Pokud jste sledovali seriál Gotham, jistě víte, že se celou dobu řešila Démonova Hlava (Demon’s Head). Další symbol je velice podobný Svobodným zednářům. Že by šlo o Court of Owls? Zase se dostáváme k seriálu, kde je právě Soví tribunál vyobrazen jako tajné bratrstvo/sesterstvo, jehož členy jsou rodiny, zakládající Gotham (včetně Wayneů). Soví tribunál a Ra’s al Ghul vlastně “stvoří” Temného Rytíře. To mi zní jako slušná zápletka pro dobrou hru.

V roce 2017 se také objevil twitterový příspěvek od jedné členky vývojářského týmu, kde má na tričku vyobrazenou sovu. 

„The owls are not what they seem.“
– Major Briggs

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] neřekla své poslední sbohem. Různé informace o novém dílu se internetem již jednou šířily. Batman by údajně měl stát proti Sovímu tribunálu, to se však zatím stále […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X