Domů » Články » Herní novinky » Chystá se uzavřená beta Ghost Recon: Wildlands. Přihlašujte se

Chystá se uzavřená beta Ghost Recon: Wildlands. Přihlašujte se

Kulky v boji proti drogám jsou očividně efektivnější než letáčky a reklamy s Michaelem Jordanem

Jižní Amerika je bohužel nechvalně známá svou drogovou produkcí. Kokain ze skladů místních kartelů proudí jako na běžícím pásu a místní vlády se raději koukají jinam, nebo nemají prostředky proti nim zasáhnout. Proto se do boje v Bolívii pustili najatí vojáci s přístupem k nejmodernějšímu vybavení. Alespoň tak tomu je ve světě Ghost Recon: Wildlands.

Ubisoft svůj nový titul s nálepkou Tom Clancy’s představil již loni na E3, letos nám předhodil nové info a dokonce jsme se dočkali i slibných gameplay záběrů. Ghost Recon: Wildlands se zatím rýsuje jako zajímavá kooperativní akce, i když jí do vydání 7. března chybí ještě pár měsíců.

Neznamená to ale, že likvidaci drogového kartelu vyzkoušíme až později na jaře. Ubisoft již nyní spustil registrace do bety na oficiálních stránkách hry. Bohužel startovací datum testu ještě není známo a registrace momentálně nefungují. Uplay servery šly totiž dočasně do kopru, poptávka po bezplatném Assassin’s Creed 3 je prostě moc vysoká.

Než ale Ubisoft svoje mašiny zase rozběhne, můžete zkrátit čas s novým trailerem pro Ghost Recon: Wildlands. Vývojáři v něm objasňují, co bude v drsné Bolívii naším úkolem. Velký důraz kladou na zachování vaší anonymity. Přeci jen by nebylo vhodné, kdyby si někdo vaši postavu natočil při řízení buldozeru napříč varnou drog nebo, nedej bože, šňupání kokainu. Však víme, jak to potom dopadá.

Čtěte také: Gameplay z Ghost Recon: Wildlands se chlubí kooperativními stealth misemi

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X