Domů » Články » Chystaná hra S.T.A.L.K.E.R. 2 sází na Unreal Engine

Chystaná hra S.T.A.L.K.E.R. 2 sází na Unreal Engine

S.T.A.L.K.E.R., jedna z nejlepších her, odehrávající se v nehostinném okolí Černobylu. Ukrajinské studio GSC Game World, které se až v roce 2014 zmátořilo, nyní přináší nové informace o druhém díle.

O tom, že se na hře pracuje, víme již od roku 2010. Poté však byly práce zastaveny, byl rozpuštěn vývojářský tým a GSC Game World skoro zkrachovali. Práce na hře pak byly obnoveny 15. května 2018 a nyní se prostřednictvím oficiálního Twitter účtu pochlubili tím, že očekávaný kousek z jejich dílny poběží na Unreal Enginu. Vývojáři údajně dlouho vybírali vhodný engine a Unreal Engine se zdál být tou nejlepší volbou. Ten totiž disponuje možností modifikací, což je pro vývojáře klíčové. V minulosti již spolupracovali s moderskou komunitou a díky Unreal Enginu by to mělo být ještě jednodušší.

Studio navíc dodává, že toto oznámení původně neměli vůbec v plánu, ovšem kolegové z Epic Games to nedopatřením prořekli a tak raději v GSC Game World učinili oficiální prohlášení. Jedním dechem ještě dodávají, že toto prohlášení nemá nic společného s exkluzivitou hry pro Epic Games Store a ohledně digitální distribuce se společnost vyjádří později.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X