Čínští hráči si Gears 5 možná nezahrají(1 minuta čtení)

Videohry můžou být po světě distribuovány v několika verzích současně, kvůli státním regulacím. Vývojáři ze “západu” tak můžou narazit například v Číně, kde je trh pod vládním dohledem. S tímto problémem se nyní potýkají i The Coalition s Gears 5.

Gears 5 vychází již 10. září, ovšem hráči v Číně si budou muset počkat déle. Vývojáři The Coalition informovali o specifické situaci, která nastala náhle před vydáním hry. Problém se “naštěstí” týká pouze čínské lokace. Informaci oznámil moderátor TC Octus. The Coalition chce kvůli blíže nespecifikovaným problémům hru nejen stáhnout z prodeje, ale také zrušit zakoupené předplatné. Oznámili také pozastavení budoucích prodejů pro čínský trh a zatím není jasné, jestli tato situace zůstane na mrtvém bodě nebo se najde řešení. The Coalition přitom nejsou jediní vývojáři, kteří mají s distribucí do Číny problém. 

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na