HRA ZDARMA: Humble Bundle rozdává Civilization III. V kompletní edici

Ještě jednu hru a jdu spát!

Tahové strategie jsou jako drogy. Jakmile s nimi začnete, jen těžko od nich dáte pryč a nenechají vás ani se pořádně vyspat. Nejednou jsme kvůli nim jsme zůstali přes noc vzhůru, zato s pořádným kusem nově dobytého území a pokořenými nepřáteli. A Civilization III přesně patří do této škatulky.

Jedna z nejlepších tahových strategií od studia Firaxis vyšla už před 16 lety a vývojáři na svůj počin už jen s radostí vzpomínají. A Humble Bundle vzpomíná s nimi – nyní je k dostání zcela zdarma na jejich digitálním obchodě.

Charitativní web totiž zrovna nabízí ranec her ze vzdálené Austrálie. A aby byla jejich unikátní nabídka pořádně vidět, rozhodl se Humble Bundle rozdat kompletní edici Civilization III úplně zdarma. Stačí do sobotních 19:00 zajít do obchodu a klíč na Steam je váš!

Hra je to sice už starší, přesto jako příjemné gesto (a krásné doplnění knihovničky) poslouží skvěle. Rozhodně nás tak tým z Humble Bundle trošku ujistil, že se po jejich akvizici od IGN nic moc nezměnilo. Snad jim to vydrží.

Čtěte také: Herní server IGN odkoupil Humble Bundle. Má pomoct s rozvojem projektu

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.