Civilization VI: Red Death mísí tahovou strategii s battle royalem(1 minuta čtení)

Kultovní strategická série Civilization překvapila battle royale módem. Ve strategickém multiplayerovém klání se budeme snažit přežít ostatní týmy a dostat se na lepší místo, což na neobyvatelné planetě znamená jedno – vesmír.

Lavina battle royalu nejspíše stále neskončila, jelikož se stále více veze na vlně populárního žánru. Žánru ve stylu last man standing podlehl Counter Strike, PlanetSide a nově i série Civilization. Civilization VI: Red Death neotřele spojuje battle royale s žánrem tahových strategií, čímž vytváří zajímavé spojení. V novém módu Civ 6 nebudeme civilizaci budovat, na to už je příliš pozdě, naopak se budeme snažit zachránit přeživší zbytky naší frakce. Jedinou záchranou je transportní loď, která ty nejzdatnější přenese do bezpečí kosmické stanice. K dispozici máme celkem 8 hratelných skupin. Od pirátů, přes šílené vědce, po hlasatele apokalypsy. Je jen na nás, čí zájem o přežití se rozhodneme podpořit – mód je již hratelný a dostupný všem na Steamu

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na