fbpx

UPDATE: Soutěž o skvělý (a velmi limitovaný) sběratelský balík Civilization VI!

Máme tu opravdovou raritu

AKTUALIZACE: Tak jdeme na to. Předně děkujeme všem zúčastněným – přišly stovky správných odpovědí a spousta z vás se nenechala zviklat záludnou otázkou. Výherce ovšem může být jeden. A je jím:

Pavel Kubát

Gratulujeme a závidíme! Poprosíme Pavla, aby nám napsal na redakce@skillzone.cz a potvrdil svou poštovní adresu, kam odešleme tu fešnou krabičku. Ostatním ještě jednou děkujeme za účast, společnosti Cenega Czech zase za fantastickou cenu. Jdeme vymýšlet, o co soutěžit příště. 🙂


Původní zpráva: Většinou dostáváme do soutěží herní klíče na Steam, tu a tam se dostaneme i k tematickým dárečkům. A velice vzácně nám spadne do klína limitovaný artefakt. Zadařilo se nám a vy nyní můžete soutěžit o fantastický press kit k Civilization VI!

Ano, víme, soutěž jsme měli spustit už dříve (jak jsme avizovali na facebooku), ale skočila nám do toho hromadná dovolená a další povinnosti. Nyní jsme zpět v plné síle a upřímně budeme výherci této soutěže závidět – hlavní cena by se nám totiž hodila právě na dovolenou.

Jeden jediný šťastlivec od nás získá velice limitovaný press kit ke hře Civilization VI. Na světě jich je pouhých 500 kusů, tudíž jde o opravdovou raritu. Uvnitř elegantní dřevěné krabičky s logem hry se skrývá neméně zajímavý poklad – kromě plakátu, hracích karet a barvitého manuálu najdete i powerbanku s různými konektory. Fantastické vybavení na cesty, ne? Obsah balíčku si můžete prohlédnout třeba na stránkách Fluidesignu.


Součástí press kitu je i zapečetěná obálka, kterou jsme si netroufli ještě otevřít. To už necháme na výherci. Pokud byste chtěli mít tuto parádu na své herní poličce, vyplňte soutěžní formulář níže – tentokrát jsme trošku přitvrdili na otázkách, abyste to neměli zcela zadarmo.

Soutěž ukončíme 31. července 2017 včetně, výherce vyhlásíme ve středu 2. srpna v novém článku (odkaz na něj hodíme sem i na naši facebookovou stránku). Za fantastickou cenu děkujeme dobrákům ze Cenega Czech, vám ostatním popřejeme hodně štěstí!

Jo, a přidejte se do naší čtenářsko-fandovské skupiny na facebooku. Je tam prča.

Zdroj:

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.