Domů » Články » Ambiciózní plány CliffyhoB. Co všechno chtěl vydat šéf nyní zavřeného studia Boss Key?

Ambiciózní plány CliffyhoB. Co všechno chtěl vydat šéf nyní zavřeného studia Boss Key?

Ninjové na dracích a donuty

Cliff Bleszinski před dvěma týdny oznámil konec svého studia Boss Key a svůj dočasný odchod z videoherní scény. O svůj píseček na Twitteru se ale stará nadále. Právě tam sdílel nápady na hry, které ale nakonec nedostaly u vydavatelů zelenou. Jedná se celkem o tři tituly, přičemž každý z nich vypadá více či méně (spíš ale více) bizarně.

Pod pracovním názvem DragonFlies měl vzniknout PvE „feudalpunkový“ titul. Hratelnou postavou pak měl být ninja/samuraj létající na drakovi a kosící zombíky se základnou na létající lodi. Pozemní boj pak měl probíhat na levitujících ostrovech…

Pro VR pak CliffyB plánoval hru DogWalkers, přičemž DOG bylo zkratkou pro „Destructive Ordnance (on the) Ground“. Inspiraci Blezsinski čerpal z tankových bitev druhé světové války, potažmo z filmu Železná srdce. Mělo se opět jednat o záležitost pro více hráčů, kdy pět pilotů ovládalo jednoho mecha. Psích AT-AT potom proti sobě bojovalo také pět.

Poslední odhalený titul CliffyB označuje jako roztomile hloupý a legrační zároveň. Donuts byl také vyvíjen pro VR a mělo se jednat o duchovního nástupce NES tobogánové arkády Toobin’. Se svým vzorem se Donuts rozchází v tom směru, že všechny hratelné postavy jsou zvířata. Pokud si stále hru nedokážete představit, Blezsinski na vás myslel s přirovnáním, že Donuts je jako „Zvířecí Mario Kart na vodě ve VR“.

O něco později pak CliffyB zmínil, že pro svůj battle royale Radical Heights chystalo Boss Key Studios mapu inspirovanou filmy Dredd nebo The Raid a hrou pro Amigu The Killing Game Show. Zóna by tedy nebyla kruhová, ale v budově by se postupně zvedala hladina vody. Zde by hráči využili jetpacky a trampolíny k vertikálnímu pohybu.

Návrat Bleszinskiho je jen otázkou času, otázkou tedy je, zda se půjde myšlenkami zpět k některým z výše uvedených nápadů, nebo vytvoří něco úplně jiného. Níže si můžete prohlédnout pár raných koncetpů.

Čtěte také: Assassin’s Creed Odyssey oficiálně potvrzen. Tentokrát se podíváme do antického Řecka

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X