Comanche: Návrat old school klasiky je tady(1 minuta čtení)

THQ Nordic představila na Gamescomu reboot Comanche. Tato letecká hra je z let 1992 až 2003, kdy vyšel její čtvrtý díl, proto se dá předpokládat, že nové vydání bude obsahovat ze staré hry tak akorát jméno a létání vrtulníkem.

Příběh Comanche vypovídá o incidentu, kdy bylo hacknuto a zajmuto americké UAV (bezpilotní vzdušné vozidlo), což vedlo k obnově vývojového programu vrtulníků RA- 66. Z toho se zrodil tichý vrtulník, schopný operovat v hornatém, nepropustném terénu. A tak vznikly zvláštní jednotky Comanche, které vypadaly, že jsou při svých misích nezastavitelné. Plány na tento stroj však unikly a to vedlo k naprosto nové éře bojů s vrtulníky.

Comanche bude moderní týmová online střílečka s vrtulníky z blízké budoucnosti. Vyberete si konfiguraci vrtulníku Comanche, která vám bude vyhovovat a pustíte se do napínavých leteckých soubojů. Postupně budete vylepšovat svoje dovednosti a soutěžit s ostatními piloty v hodnocených zápasech.

Hra o sobě říká, že je dva v jednom. Přinese vám jak ovládání technicky vyspělé verze vrtulníku Comanche, tak i přestoupení do doprovodného dronu na boj zblízka. Díky tomu přinese mnoho strategických příležitostí, jak si vyzbrojení vrtulníku a dronu nastavit. To vede k asymetrickému gameplayi na obrané nebo útočné straně.

Na hru se můžeme těšit v první čtvrtině roku 2020. Pokud se však nemůžete dočkat, do alfa a beta testingu se můžete zapsat již teď.

Ondřej Radosta
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na