Domů » Články » Legendární Commandos se vrací na scénu. Dočkáme se remasterů i nového dílu

Legendární Commandos se vrací na scénu. Dočkáme se remasterů i nového dílu

Stará láska nerezaví

Vyvalte sudy a skolte kance! Teda alespoň vy, co jste strávili desítky hodin v taktické strategii Commandos – je důvod slavit. Vydavatel Kalypso Media totiž získal práva na legendární značku, včetně možnosti distribuovat všechny dosud vydané díly. Do budoucna se tedy máme těšit nejen na pokračování, ale také remastery.

Společnost, která pod sebou vydala třeba Tropico či oživený Sudden Strike, má samozřejmě z akvizice legendární franšízy radost. Podle Simona Hellwiga, ředitele Kalypso Media, je to skvělá šance, jak pozdvihnout vydavatelský dům mezi větší hráče na trhu. A ambiciózními plány rozhodně nešetří.

V první řadě se máme těšit na remastery starších dílů. Zatím není jasné, jestli se dočkáme kompletní zmodernizované antologie, nebo přijdou hry po částech. Pro připomenutí dodáváme, že v rámci série vyšly tituly  Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos 2: Men of Courage a Commandos 3: Destination Berlin (případně i odbočka Strike Force).

Stejně tak se počítá s pracemi na nových hrách z kultovní série i mimo ni. Na pokračování si tu ale ještě nějakou chvilku počkáme – vydavatel se teprve poohlíží po vývojářích, kteří by se ujali úkolu. Samotný Ignacio Pérez, zakladatel Pyro Studios, považuje obchod za vydařený, jelikož Kalypso Media má za sebou několik restartů značek.

Takovou milou třešničkou na dortu je pak fakt, že Kalypso má pod palcem také další starší značky od Pyro Studios, jako jsou Imperial Glory či Paetorians. Třeba někdy dojde i na tyto polozapomenuté strategie.

Čtěte také: Fear the Wolves příští týden zamíří do předběžného přístupu. Odstartoval i uzavřenou betu

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X