Domů » Články » Autoři adventury Alan Wake odhalili novou hru. Control nás postaví do čela nadpřirozené FBI

Autoři adventury Alan Wake odhalili novou hru. Control nás postaví do čela nadpřirozené FBI(1 minuta čtení)

Místo deprimovaného spisovatele přišla fešná zrzka

Snad nejsme jediní, kdo stále čeká na pokračování hororu Alan Wake. Finské studio Remedy naše prosby asi ještě dlouho nevyslyší, aktuálně totiž pracuje na zbrusu nové hře, jak odhalila E3 konference Sony. Po hvězdně obsazeném Quantnum Break se dočkáme Control.

Hlavní hrdinkou akční adventury bude Jesse Faden. Zrzavá agentka je povýšena na pozici ředitelky FBI. A  jak už to u novopečených šéfů bývá, jejím prvním úkolem bude zjistit, co se to sakra děje na jejím pracovišti.

Celá newyorská budova je totiž prošpikovaná nadpřirozenými jevy. Bude právě na Jesse, aby záhadu objasnila a zároveň zachránila své čerstvé podřízené. Finští vývojáři z Remedy nám slibují dávku vedlejších úkolů, kopy tajemství i šifry k rozluštění.

Nepůjde ale jen o čistou adventuru, užijeme si i se zbraní v ruce. Kromě střelných zbraní budeme mít k dispozici telekinezi a vývojový strom dalších schopností. Vrcholem budou rituály, pomocí kterých bude možné změnit celé úrovně. Control vypadá jako krásná kombinace Quantum Break a mimozemských částí série XCOM.

Přestože byla hra představena na konferenci Sony, vyjde na PC, PS4 i Xbox One příští rok. Již teď je možné se na oficiálních stránkách přihlásit k newsletteru s předběžnými novinkami. Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Bethesda konečně odhalila The Elder Scrolls VI. Hra ale vyjde až na další generaci konzolí

[arve url=”https://youtu.be/8Idtqyx6gsU” /]

Source :
Tisková konference Sony
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X