Domů » Články » Bany na Twitchi za cosplay, střelbu a Spongebobovy kalhoty

Bany na Twitchi za cosplay, střelbu a Spongebobovy kalhoty

Streamovací platforma Twitch má někdy poněkud zvláštní přístup k banům a jejich chápání „sexuálně sugestivního obsahu nebo činnosti“ také není zrovna standardní, alespoň podle evropských měřítek. 

Streamerka Quqco se rozhodla zpestřit divákům vysílání tím, že si na sebe obleče cosplay Chun-Li ze hry Street Fighter. Nepatří mezi velké streamery, ráda kreslí postavy ze svých oblíbených her. Jelikož je Chun-Li vyzývavě oblečena, koupila si dokonce o číslo větší kostým, aby se ujistila, že rozparek nebude příliš vysoko. Bohužel to nestačilo a Quqco přišel e-mail s upozorněním, že si vysloužila ban na tři dny. Podle ní šlo o útok trollů ze subredditu Livestreamfail, žijícího z dramat zachycených v klipech. Ti ji začali masově nahlašovat, a tak byla zabanována. Není to ale její první „prohřešek“, stejně dopadla už v srpnu, kdy cosplayovala Mai Shiranui ze série Dead or Alive. 

Druhé slovo patří streamerovi BeesonmyheadTV, na kterého kdosi střílel na jeho IRL streamu. Ve chvíli, kdy vystupoval ze svého auta, přijelo k němu druhé, z něj vystoupil neznámý člověk a začal střílet. Naštěstí nebyl nikdo zraněn a sám streamer potvrdil, že „jsou všichni Ok“. Twitch na to zareagoval okamžitě zabanováním kanálu. 

A nakonec tu máme Spongeboba, respektive emote influencera SHiFT, jehož Spongebob s roztrženými kalhotami byl vyhodnocen jako sexuální obsah.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X