Domů » Články » Herní novinky » Counter Strike Battle Royale je realitou!

Counter Strike Battle Royale je realitou!

Právě vyšel největší update do CSka za posledních několik let, né-li od úplného začátku…

V první řadě, jak už je aktuálním trendem herních studií, přidal do hry mód, který určitě všichni znáte. Ano, Battle Royal. Stejně jako ve většině BR her si můžete zahrát solo nebo ve squadech.

Druhá věc, která přichází v tomto updatu, je Danger zone case. Valve do CSka přidává často nový obsah ve formě skinů na zbraně a ani v tomto updatu nesměla nová bedna chybět. Někdo ten vývoj přeci zaplatit musí.

Někdy před dvěma měsíci vyšel update, kdy se csgo stalo free to play, jen na hraní offline s boty. Teď už víme, že to byl nejspíš pouze test toho, co přišlo v tomto updatu. CSGO se stává kompletně free to play hrou s trochou omezení. Nemůžete mít Prime účet, který se snaží o to, aby poctiví hráči nepotkávali ve hře tolik cheaterů. Prime status Vás tedy pustí do hry jen s lidmi, kteří ho mají také. Všichni hráči, kteří doposud csgo hráli, prime status dostali automaticky. Pokud jste však do teď csko nehráli, tak nedostáváte prémiový loot z právě zmiňovaného battle royal módu, pod který spadá již zmiňovaná bedýnka nebo přímo nové prémiové skiny. Přibyly také nové typy nožů, které se nachází právě v Danger zone bedničkách.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X