Do Counter-Strike: GO přichází Operace Hydra. Nabídne netradiční herní módy

Hail Hydra?

Je to už nějaký ten pátek, co Counter-Strike: Global Offensive dostal novou operaci, co? Nuže, natáhněte své kvéry a povolejte kamarády do zbraně – Valve vypustil do éteru Operaci Hydra, která kromě tradiční nálože skinů přinesla i nové herní módy.

Speciální herní režimy Hydra Event jsou dostupné všem majitelům CS: GO na Steamu a budou se každý týden obměňovat až do září tohoto roku. V módu Wingman si změří síly dva týmy o dvou hráčích na mapě s jedinou lokací pro bombu.

I režim Weapon Expert pro dva pětičlenné týmy přišel s vlastním twistem. Jakmile si pořídíte zbraň, do konce zápasu si ji nemůžete už koupit. O to víc se musíte spoléhat na své spoluhráče a pracovat na strategii, jak nechat nepřátelský tým „vykrvácet“ s arzenálem. Oba režimy se dočkají vlastních žebříčků.

War Games mají ke klasickým přestřelkám hodně daleko a dle slov autorů nabízí nejvíce novinek. Sestává z pětice různých režimů, o kterých se hlasuje na konci každého zápasu. Heavy Assault Armor například dovolí hráčům zakoupit obrněné vesty. Headshots Only mluví snad samo za sebe – v této variaci na klasický deathmatch půjdou protivníci zabít pouze dobře mířenou kulkou mezi oči.


V režimu Hunters-Gatherers budete sbírat psí známky ze zabitých protivníků, dokud jeden z týmů nedosáhne vítězného skóre (přičemž můžete lovit i protihráče s vašimi známkami). Stab Stab Zap vyjde vstříc všem milovníkům boje na blízko a spolehnete se pouze na nožíky, granáty a paralyzéry. The Flying Scout se dočkáte snížené gravitace, zvýšené mušky a pušky SSG08 pro divoké přestřelky. Poslední novinkou v rámci War Games je Trigger Discipline, který vás potrestá za každou kulku vedle.

Tím vyčerpávající výčet novinek nekončí. Součástí Hydry je také sedmice komunitních map, přičemž tři z nich můžete znát z předešlých operací. Budou dostupné v casual i kompetitivním režimu, takže o ně nikdo nepřijde. Společně s operací přišly i nové bedny se skiny a dalšími kosmetickými udělátky.

Navíc si můžete zakoupit i odznáček, který odemkne další obsah v podobě zápisníčku a kooperativní Guardian kampaně (což zpravidla znamená víc zkušeností a lootu). Více informací najdete na stránkách Operace Hydra. Jak jsme řekli již na začátku, nové režimy pro Counter-Strike: Global Offensive poběží až do září.

Čtěte také: Valve prodává opravdovou veteránskou minci z CS: GO. Musíte ji mít i ve hře

Zdroj:

PC Gamer

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz