Domů » Články » Countersnipe přináší akční akční zábavu do našich smartphonů

Countersnipe přináší akční akční zábavu do našich smartphonů

Potřebujete v tramvaji uniknout od hluku velkoměsta, nebo hledáte relaxační aktivitu na gauč v obýváku? Countersnipe přináší čilou kooperativní akci na naše telefony!

Hra je relativně přímočará. V lobby se spojíte s dalšími třemi hráči do týmu a budete soupeřit proti jinému týmu o čtyřech hráčích. Konečným cílem je samozřejmě najít pozici nepřítele, dostat ho do středu hledáčku a stisknout spoušť rychleji než on, nebo jeden z jeho spoluhráčů. Countersnipe nyní obsahuje tři mapy, přičemž má každá stovky míst, kde se může kterýkoliv z hráčů spawnout. S každým zápasem se budeme objevovat na náhodném místě, takže žádné dva zápasy nebudou stejné a jedním z trénovatelných skillů hry je zapamatovat si pozice pro rychlejší odhalení nepřátel. Kromě toho jsou úrovně poseté zničitelnými a rozptylujícími předměty, které můžeme použít ke zmatení nepřátel a získání výhody. Za výhru dostaneme body, které pak můžeme použít k nákupu různého vybavení a kosmetiky. Hru lze stáhnout na App Store i Google Play.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X