Domů » Archiv » Weeb novinky » Cowboy Bebop: Live-action verze anime je potvrzená!

Cowboy Bebop: Live-action verze anime je potvrzená!

Weeaboos, ehm otakus celé Země, radujte se – Netflix vypustil seznam herců, kteří se budou podílet na oficiální adaptaci klasického 90´s anime Cowboy Bebop! A upřímně, není to vůbec špatné. 

Pokud nejste fanouškem starších anime, nebo prostě nesledujete japonské seriály a minuli jste tenhle unikát, tak vám ho vřele doporučuji! Vždyť mám hlavní postavu jako avatar u mého podpisu pod článkem – cool, co?

Cowboy Bebop je zasazen v budoucnosti, konkrétně v roce 2071. Země je zpustošená, plná harampádí a nepořádku, takže lidé obydleli planety naší sluneční soustavy a lítají ve vesmírných lodích. Příběh se točí kolem hlavního hrdiny Spikea Spiegela, který je se svým přítelem Jet Blackem lovcem odměn. Postupem času začnou cestovat ještě s Faye Valentine, laboratorním corgim Einem a Edwardem, výstřední počítačovou expertkou.

Prozatím známe obsazení těchto postav:
Spike Spiegel – John Cho, kterého znáte v roli Harolda ve filmu Zahulíme, uvidíme
Jet Black – Mustafa Shakir, který hrál Bushmastra v seriálu Luke Cage od Marvelu
Faye Valentine – Daniella Pineda, herečka z The Vampire Diaries
Vicious – Alex Hassel, který hrál v Podfukářích nebo ve filmu Two Down

Reakce na další Netflix live-action anime jsou vesměs pozitivní, ale zároveň plné pochybností. Hodně fanoušků se už spálilo při čekání na filmovou adaptaci, která nakonec dopadla otřesně, jako například Death Note nebo Fullmetal Alchemist.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X