Domů » Články » Herní novinky » Crackdown 3 změnil vývojáře. Původní tvůrci hru předali anglickému Sumo Digital

Crackdown 3 změnil vývojáře. Původní tvůrci hru předali anglickému Sumo Digital

Terry Crews naštěstí zůstává

První Crackdown světlo světa spatřil v roce 2007 pod taktovkou zkušeného designéra Davida Jonese. Bohužel jeho studio nedlouho poté zkrachovalo a druhý díl tak vyvíjelo již jiné studio. Právě s Crackdown 3 se měl vrátit i Jones.

Když Microsoft hru představil na E3 2014, David Jones i jeho tým na hře skutečně pracoval. Technologická firma Cloudgine makala na kódu pro servery, zatímco studio Reagent Games vyvíjelo zbývající části. První odezva byla pozitivní a vypadalo to, že je Crackdown 3 na dobré cestě.

Ještě vloni v lednu hledali v Reagent nové vývojáře, avšak ještě ve stejný měsíc Cloudgine koupili Epic Games. Jones tak momentálně převzal roli stratéga pro e-sport a cloud a Microsoft musel za Reagent Games hledat náhradu.

Nový domov pro Crackdown 3 se našel v anglickém studiu Sumo Digital. V něm se momentálně pracuje souběžně na Team Sonic Racing a Dead Island 2. Angličané díky nové zakázce od Microsoftu mají nejspíše práce nad hlavu.

Velkou otázkou totiž zůstává, do jaké míry je zachována masivní destrukce, se kterou pomáhal právě Cloudgine. V multiplayeru s výpočty pomáhal server, aby se jednotlivé konzole moc nezadýchaly. Současný a budoucí stav můžeme zatím jen odhadovat.

Skvělou zprávou je, že součástí hry je stále Terry Crews, u nás nejlépe známý z reklam na Old Spice. Pokud Microsoft a Sumo Digital nenarazí na problémy, vydání Crackdown 3 se dočkáme na PC a Xbox One v únoru 2019.

Čtěte také: Valve v Nizozemsku vypnul obchodování s předměty z Dota 2 a CS: GO. Podle úřadů je nelegální

[arve url=”https://youtu.be/3s4DGjuizmY” /]

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X