Domů » Hra Crash Team Racing dobývá žebříček prodejnosti na PS Store

Hra Crash Team Racing dobývá žebříček prodejnosti na PS Store

Všelijaké žebříčky oblíbenosti a prodejnosti jsou u her dlouhodobým trendem. Jednak nám pomáhají při rozhodování, jakou hru si vlastně pořídíme a pak je to vlastně zábava pozorovat, jak si naše oblíbená hra vede. Vypadá to, že červnové klání o nejprodávanější hru jasně vyhrává nostalgie v novém kabátku Crash Team Racing Nitro-Fueled.

V uplynulých třiceti dnech nám Crash ukázal, že i po tolika letech dokáže zaujmout. Ovládl první místo v prodejnosti na evropském PS Storu a není se čemu divit. Hra uspěla jak u kritiků, tak u samotných hráčů, kteří ji stále hojně nakupují. Studio Beenox tedy dokázalo, že je stejně dobré jako vývojáři z Vicarious Visions, kteří stojí za remakem Crash Bandicoot N Sane Trilogy. Těsně za Crash Team Racing Nitro-Fueled se umístil Minecraft, který jak vidno i po letech táhne a nabírá nové hráče. Bronzovou medaili získává Grand Theft Auto V a vypadá to, že přední příčky bude obsazovat do té doby, než vyjde šestý díl.

První pětku v prodejnosti pak uzavírá Marvel’s Spider-Man, následovaný virtuálním fotbalem v podobě FIFA 19. Pokud si stále nejste jisti, zda nový Crash Team Racing Nitro-Fueled koupit, myslím že toto by vám mohlo pomoci při rozhodování. Hru kromě PS4 najdete i na Xboxu One nebo Nintendu Switch, kde můžete své soupeře ničit pěkně na cestách.

Source :

Playstation