Domů » Články » Komerční sdělení » Crossout: Aktualizací “Mass Contagion” se slaví herní výročí s novou misí a novým obsahem

Crossout: Aktualizací “Mass Contagion” se slaví herní výročí s novou misí a novým obsahem

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment oznámily spuštění nové aktualizace “Mass Contagion” pro hru Crossout. Ve hře bude 5 nových herních misí, slavnostní událost věnovaná výročí hry a nový balík vozidel.

Dvě z nových herních misí pokračují v kampani, která byla představena v předchozí aktualizaci a nabízí tajemný stroj, který vymazává paměť obyvatelům pustiny. Hráči se konečně dozví, kdo je za touto ohavností, přičemž v epické bitvě na úzkém horském průsmyku zaútočí na opevnění nepřítele. Další tři mise jsou součástí nové kampaně “Návrat do Colossea”, v níž se hráč účastní nejnebezpečnějších sportovních akcí ve Wastelandu, v konečném důsledku vyzývají mistra Colossea na rozhodující bitvu.

S “Mass Contagion”, Crossout také slaví své druhé výročí v Open Beta verzi. Prostřednictvím akce “Another Year in The Wastelands”, tedy do 4. července, mohou hráči získat například ohňostroje nebo dekorativní nálepky pro svá vozidla. Nesmírně oblíbená mapa “Station Control-17” také získala aktualizaci, která otevírá další trasy pro smrtící boj.

Od 13. června do 14. července mohou hráči použít nový premium balík “Horsemen of the Apocalypse: Famine”, který zahrnuje i exkluzivní vozidlo Famine, které je vynikající při přepadávání nepřítele a boji zblízka. Tento balíček obsahuje nový design garáže, tematické nálepky a dekorace pro všechna vozidla. Famine je mimo jiné přezdívka postavy ve hře Crossout a to Veran Wolf, který kdysi byl obyčejným sociálním pracovníkem. Jeho exkluzivní cool avatar je součástí balení.

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X