Domů » Články » Herní novinky » CROSSOUT: Nová příběhová kampaň rozširuje herní svět

CROSSOUT: Nová příběhová kampaň rozširuje herní svět

Společnosti Targem Games a Gaijin Entertainment oznámili vydání nové aktualizace 0.10.50 pro post-apokalyptickou online akční hru Crossout. Mezi novinkami, které přicházejí s novou aktualizací je nová příběhová kampaň Contagion a nová mapa Sandy Gulf pro PVP souboje.

V nové aktualizaci je i speciální událost věnovaná dni vítězství, kde hráči bojují v post-apokalyptické bitvě na archaickém tanku T-34. V dobrodružném Adventure režimu hráči zkoumají a plní rozsáhlé úlohy, otázky a mise, které byly rozšířeny o nový příběh Contagion. Dá se hrát sólo, nebo v kooperačním režimu s jinými hráči a bojovat proti tajemnému stroji, který je schopen proměnit přátele v protivníky. Režim Adventure je otevřen pro všechny hráče, kteří dosáhli úrovně alespoň level 3 (nový herní účet ho může dosáhnout v průběhu patnácti minut).

Masivní kontejnerová loď, která je rozdělena na polovinu, je rezavá a je středem nové mapy Sandy Gulf, která je novinkou v PVP soubojích. Nabízí množství možností pro ostřelování Snajper, avšak boj se odehrává hlavně v blízkosti vraku lodi, kde je centrum pro vozidla. Tato aktualizace obsahuje speciální událost na počest dne vítězství v Evropě.

Ve Spring Mayhem budou hráči bojovat v unikátním vozidle Risen, které je replikou legendárního tanku T-34, který byl legendou během druhé světové války – byl specifický jedním balistickým dělem a co je v moderním světě hry Crossout neobvyklé – má také různé variace, díky čemuž se přizpůsobí v post-apokalyptickém světě. Vítězové soubojů dostanou různé odměny, včetně dekorací pro svá vozidla.

Spring Mayhem bude k dispozici od 30. dubna do 13. května na PC a od 8. května do 22. května na konzolích.

Hráči, kteří budou chtít využívat tank Risen mimo souboje, si ho mohou pořídit prostřednictvím Fresh Blood packu. Ten obsahuje kromě tanku i vzácné části a vtipné dekorace. Nabízí dobrou kombinaci palebné síly, schopnosti přežití a rychlosti. Díky tomu je to ideální vozidlo, které svět Crossout přežije!
Více informací o právě probíhajících i chystaných eventech v Crossoutu naleznete na oficiálním webu.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X