Domů » Články » Crystalborne: Heroes of Fate přináší tahové RPG na mobily

Crystalborne: Heroes of Fate přináší tahové RPG na mobily(1 minuta čtení)

Na iOS i Android dorazilo nové RPG z dílny studia Machine Zone. V roli mladé rebelky s nadpřirozenými schopnostmi a jejími kumpány budeme vzdorovat uzurpátorovi našeho světa.

Crystalborne: Heroes of Fate nás zavede do magického světa Horizon a postaví do role mladé Odette, která punktuje revoluci proti místnímu tyranovi, generálu Kainovi. Na odboj samozřejmě nebudeme sami a během cest napříč Horizonem budeme potkávat hrdiny, které můžeme přijmout do své tlupy. Nové hrdiny nebudeme ovládat pouze my nebo počítač, partu totiž můžeme utvořit i s dalšími hráči online. V boji má každý z hrdinů své zvláštní schopnosti, které může v jednotlivých tazích upotřebit pro zničení protivníka. Zároveň můžeme kombinací různých dovedností objevovat nové synergie mezi hrdiny a rozvíjet tak svou strategii. Hra kromě množství propracovaných hrdinů nabízí také nespočet různých scenérií ve futuristickém fantasy designu. Hru můžete stahovat již teď na Google Play či App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X