Domů » Články » Legendární mapa je zpět. Dust2 do CS: GO se dočkal celé řady novinek

Legendární mapa je zpět. Dust2 do CS: GO se dočkal celé řady novinek

Rush B

De_Dust2 je po boku Carentanu z Call of Duty jedna z map, které mají v hráčské komunitě takřka legendární status. Od letošního února však byla vyřazena z oběhu aktuálních map do matchmakingu. To vše proto, aby se teď vrátila lepší a hezčí než kdy dřív.

Po Nuke a Infernu jde o další rework starých a zaběhlých map. Nebyl ovšem nikterak radikální. Jednalo se především o zmodernizování vzhledu a zredukování špatně viditelných míst, které by mohly mást zraky hráčů a naopak lákat otravné kempery.

Kromě spousty nových palem a jiných rostlin jsme se dočkali také větší detailnosti prostředí, která dodává hře moderní nádech. Přeci jenom, Counter-Strike: Global Offensive je zde s námi již pěknou dávku let, a přestože stále vypadá dobře, změna grafického kabátku mu akorát prospěje.

Mimo vzhled přišly také změny v ozvučení, aby podle nich šlo přesně poznat, kde se nepřítel nachází. Spousta předmětů má nyní své vlastní zvuky. Nyní mohou hráči slyšet, na jaký materiál hráč dopadl, zvuky zvedání předmětů a celou novou zvukovou paletu vytvořenou speciálně pro Dust2. Předělaná mapa je již pár dní v provozu, tak do děj skočte a přesvědčte se sami.

Čtěte také: Kdy začnou letošní slevy na Steamu? První vlna přijde už příští týden

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=HJEYZZ6ZQf0″ /]

X