Domů » Archiv » Hry » Counter-Strike: Global Offensive » CS:GO – Coldzerův odchod z MIBR

CS:GO – Coldzerův odchod z MIBR

Už delší dobou se e-sportovou scénou šířily spekulace, podle kterých měl Marcelo “Codlzera” David odejít z MIBR. Před dvěma dny byl poslán do rezerv, avšak teď je již dost pravděpodobné, že dvacetičtyřletý brazilec odejde z MIBR úplně.

Coldzera byl dlouhodobou stálicí brazilců, se kterými se, s menšími obměnami, dostal na vrchol. Nejdříve hrál pod vlajkou malé organizace Luminosity Gaming, která na brazilské scéně silně dominovala a dovedl je až k titulu na majoru v Cologni v roce 2016 proti Liqiud, ve kterém předvedl dnes již slavný play na B (Mirage) s AWP, který byl později zvěčněn v podobě grafiti. Dále se Coldzera 2x stal MVP roku (HLTV), následoval taktéž další major titul a v průběhu toho i výhra v mnoha turnajích. Cold jednoznačně těžil ze svého jedinečného stylu hraní a jeho schopnosti zastávat jak pozici riflera, tak zahrát excelentně i s AWP. Tým taktéž vyměnil organizaci – Luminosity si pod svá křídla vzali jiný, ale velice nadějný lineup z Tempo Storm a Cold se svým týmem přešel pod německé SK gaming, kteří jim mohli nabídnout například výrazně kvalitnější služby a zázemí v Evropě, pro pravidelné boot campy.
Bohužel to je dnes už pryč a atmosféra v MIBR je na bodu mrazu. Coldzera jako důvod k odchodu uvedl, že je pod neustálým tlakem z nedostatečných výsledků, ke kterým se připojil i stres. Došlo to až tak daleko, že tým, který se těšil silnému vnitřnímu kolektivu sáhl po akvizici týmového psychologa. Cold se však přesto rozhodl odejít. Okamžitě se rozšířily spekulace, že by zamířil do Faze Clan. Coldzerova cena je aktuálně vyčíslena na 2 miliony dolarů. Je však otázkou, zdali bude při svém současném rozpoložení dobrou volbou, nebo jen drahým nákupem. 

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X