Domů » Články » Herní novinky » Cthulhu se vrací a umí česky!

Cthulhu se vrací a umí česky!

Vždycky jste toužili potom stát se posttraumatickým stresem trpícím alkoholikem, který musí vyřešit záhadu natolik děsivou, že mu nedovolí usnout ani v pravé poledne? Call of Cthulhu vám tu možnost teď dává a ani kvůli tomu nemusíte muset umět anglicky…

V oficiální adaptaci papírového RPG od společnosti Chaosium jménem Call of Cthulhu se stanete zarputilým vyšetřovatelem Piercem, který touží najít pravdu. Samozřejmě své vyšetřování nevede z pouhé dobroty srdce, nýbrž pro otce zesnulé Sarah Hawkinsové. Ten si ho najal kvůli prověření záhadného požáru, který připravil o život nejen jí, ale také celou její rodinu. Pierce se tak ocitne přímo mezi místními, kteří mu ovšem nevěří ani nos mezi očima. No a že se ho nerozpakuje bez ustání strkat do věcí, do kterých žádnému smrtelníkovi nic není.

Děsivá tajemství tak jedno po druhém vyplouvají na povrch a realita se začíná prolínat se sny. Něco nám ovšem napovídá, že se nám bude stýskat po těch veselých barevných snech plných létajících poníků (a to je ještě ta lepší varianta pozn. redakce), protože nový trailer opatřený českými titulky je dostatečně děsivý na to, aby nám zadělal na noční můry sám o sobě.

Hra Call of Cthulhu je dostupná na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, no a abychom si tenhle příběh z Lovecroftova slavného mýtu Cthulhu náležitě užili, je hra na počítačích a konzolích od Sony opatřena českými titulky! Sladké sny.

Source :

Comgad

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X