Domů » Články » Herní novinky » Kulinářský Cuisine Royale se dočká sezón. Přinese nový obsah, crafting, gesta i italské pochoutky

Kulinářský Cuisine Royale se dočká sezón. Přinese nový obsah, crafting, gesta i italské pochoutky(1 minuta čtení)

Cuisine Royale byl původně myšlený jen jako aprílový žertík, nakonec ale získal tolik příznivců, že se vývojáři rozhodli dát této parodii na PUBG šanci. S updatem, který představili na Gamescomu, přišly nové možnosti a srandičky. Pojďme se na ně podívat.

Nově se hráči dočkali gest, různých typů trenýrek, sprejů nebo obleků. Také dostali volbu si na obličej nasadit masku (pokud nějakou mají), aby se nemuseli dívat na ten stejný nepřítomný výraz. Krom toho si mohou zvolit náhrobní kámen, který by se měl objevit na místě, kde je někdo odpraví.

Společně s updatem přišel také crafting a k němu vázané levelování a výzvy. Za každou splněnou úroveň nebo challenge získáte ingredience, které jsou rozděleny do čtyř kategorií dle vzácnosti. Pochopitelně můžete zasponzorovat vývojáře a koupit si kuchařku, ze které získáte nejen pár ingrediencí a věcí na sebe, ale také možnost si vycraftit věci, které běžný neplatící hrát nemůže.

Také můžete těšit sezóny, které potrvají 10 týdnů. Každá bude tematicky laděná do typické kuchyně nějaké země (např. italské týdny, které právě probíhá, pozn. red.). Na konci sezón budou vyhodnoceni nejlepší hráči v žebříčcích a rozdají se odměny.

Na to, že Cuisine Royale měla opravdu být jen žertovnou parodií, se z ní vyklubal poměrně pěkný oddechový titul. Hra je aktuálně na Steamu v předběžném přístupu a zcela zdarma.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=BPR4vqmpDD0″ /]

X
X