Domů » Články » HRA ZDARMA: Přidejte si battle royale parodii Cuisine Royale do své Steam knihovny!

HRA ZDARMA: Přidejte si battle royale parodii Cuisine Royale do své Steam knihovny!(1 minuta čtení)

Tady to s kuřaty myslí vážně

Battle royale sem, battle royale tam. Titulů z této škatulky je už tolik, že je nestíháme sledovat, a zbystříme jen ve chvíli, když se objeví nějaký kousek zdarma. Jako třeba nyní – Cuisine Royale je další BR hra, v níž zastává pánvička a další kuchyňské náčiní hlavní roli. 

Myslíme, že trailer níže mluví úplně za vše. Na jediné mapě se budete mydlit s dalšími 29 hráči naběračkami, woky a dalšími kulinářskými „zbraněmi“, případně si z pánviček můžete udělat fešné brnění. Cuisine Royale v předběžném přístupu vydává ruský gigant Gaijin, který má pod sebou třeba War Thunder.

Postup je jako vždy stejný. Tradičně stačí jen přejít do obchodu na Steamu a přidat Cuisine Royale do své virtuální knihovničky skrze tlačítko „Play Game“. Hra pak ve vašem vlastnictví zůstane již napořád, pokud si ji ovšem dostatečně rychle nainstalujete.

Nabídka totiž platí jen do 2. července. Potom naskočí cenovka, aby vývojáři měli vůbec z čeho zaplatit náklady na servery. Dle prvních ohlasů nejde o úplně marný titul, přestože byl původně myšlen jen jako aprílový fórek, stejně jako u Totally Accurate Battlegrounds.

Čtěte také: Vyhrajte se SkillZone podcastem dojemnou adventuru Finding Paradise na Steam!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=XDjsdJJF-xE” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X