Cyberpunk 2077 bude mít obrovské žijící město i “multiplayer”(1 minuta čtení)

Vzhledem k předchozím zkušenostem ze Zaklínače 3 není živé a reagující město nedosažitelným cílem.

CD Projekt Red o vývoji jejich nejnovějšího RPG raději moc nemluví. Není se čemu divit, Cyberpunk 2077 nejdříve musel dát přednost třetímu Zaklínači a jeho dvojici macatých DLC. Projekt tedy není ani zdaleka hotov, to ale nezastavilo web Gamepressure, aby nějaké info o hře nevyšťoural.

V Gamepressure zjistili, že si polští vývojáři podali několik žádostí o granty na vývoj her. Přesněji se jedná o financování pro tvorbu žijícího města, zdokonalení animací. cinematické zpracování a multiplayer. Ten by podle popisu měl být hodně podobný tomu z Watch Dogs.

Pro CD Projekt Red první tři položky nejsou žádnou novinkou, přeci jen si je všechny v sérii s Geraltem řádně procvičil. Multiplayer je ale v jejich portfoliu úplnou novinkou, bude tedy velmi zajímavé, co polské studio naplánuje do svého futuristického univerza.

Samozřejmě se vše do oficiálního vydání může změnit, udělování grantů i vývoj her není jednoduchý a bezproblémový proces. Těžko ale říct, kdy se něco konkrétního dozvíme. Datum vydání Cyberpunku 2077 stále není potvrzeno a na oznámení si ještě nějakou dobu počkáme.

Čtěte také: Na Cyberpunku 2077 pracuje více lidí než na Zaklínači 3

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na