Domů » Články » Zajímavosti » Cyberpunk 2077 dostane karetní hru

Cyberpunk 2077 dostane karetní hru

Jistě se už hodně těšíte na vydání hry Cyberpunk 2077, k níž lze již teď zakoupit spousta merche. Pokud vám ale v peněžence ještě něco zbylo, karetní hra na motivy tohoto očekávaného titulu je rozhodně dobrá volba!

Hra ponese název Cyberpunk 2077 – Afterlife: The Card Game a podíváme se v ní do temných uliček Night City. Vaším úkolem bude posílat jednotlivé členy vaší bandy na nebezpečné mise. Musíte jim samozřejmě poskytnout zbraně a dostatečnou výbavu. Pokud úkol splní, odměna vás samozřejmě nemine, zvýší se vám prestiž a pokud přežijete do samotného konce, dostanete hodnost veterána. Válka o peníze a moc v Night City prostě není žádná hračka.

Autor hry Eric M. LangAutor z vydavatelství Cmon také zmiňuje jedinečný draftovací systém a “dashboard” kde se budeme rozhodovat, jaké karty si nakoupíme a kterých se naopak zbavíme. Hra se chystá někdy v roce 2020 a zřejmě se jí dočkáme někdy po vydání samotné hry Cyberpunk 2077.

Určitě je nutné podotknout, že toto není první desková hra z prostředí Cyberpunku. Hra vznikla již v roce 1988 pod názvem Cyberpunk 2020. Jedná se o klasickou hru na hrdiny, kterou je například i u nás známé Dračí doupě. Jednoduše si vyberete hrdinu a vypravěč vás vede zkrz příběh. Před vydáním hry by měla vzniknout odlehčená verze s názvem Cyberpunk RED, na níž pracuje původní autor Mike Pondsmith společně s CD Projekt Red. Hra by vás měla uvést do děje hry a seznámit se světem Cyberpunku 2077.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X