Cyberpunk 2077

PC PS4 Xbox One
Sledovat

Objeví se Cyberpunk 2077 na E3? Podle polských médií ano, i s trailerem a hratelným demem(1 minuta čtení)

Očekávané RPG od tvůrců Zaklínače bude prý i hratelný

Po drobném utweetnutí z minulého týdne to vypadá, že se Cyberpunk 2077 ukáže veřejnosti dříve, než jsme čekali. Polská média totiž mluví o tom, že se očekávaná RPG od tvůrců herního Zaklínače objeví už na letošní E3.

Informace pochází od dvou na sobě nezávislých zdrojů, píše polský server GryOnline, který se zprávou přišel první. Podle něj se na letošních konferencích E3 objeví nový trailer, nejspíše cinematic. Samotný Cyberpunk 2077 bude údajně hratelný, přestože jen pro vybranou novinářskou smetánku za zavřenými dveřmi.

Tradičně bychom radši brali všechny podobné šuškandy s rezervou, přestože i nedávná aktivita polského studia CD Projekt RED naznačuje, že se schyluje k většímu odhalení. Podle youtubera LegacyKillaHD vývojáři v prosinci odeslali technické demo do Sony na schválení, což by s blížícím se odhalením mohlo trošku souviset.

CD Projekt RED situaci nijak nekomentoval, tudíž nezbývá nic jiného než čekat. E3 letos odstartuje 12. června, do té doby možná na nás vykuknou další detaily či nové screenshoty.

Čtěte také: Nejočekávanější hra ledna se blíží. Beta Monster Hunter: Worlds začne v pátek

Source :

pcgamer.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na