Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Cyberpunk 2077: Keanu Reeves odhaluje datum vydání společně s novým trailerem

Cyberpunk 2077: Keanu Reeves odhaluje datum vydání společně s novým trailerem

Jedna z nejočekávanějších her letošní E3 má své představení úspěšně za sebou. A nemůžeme CD Projektu Red odepřít fakt, že to bylo opět ve velkém stylu.

V nejnovějším traileru, který se přihlásil o své místo po událostech z předcházejícího gameplay videa, se opět potkáváme s hlavním hrdinou V. Jelikož bude hra disponovat možností vytvořit si vlastní charakter, jedná se tentokrát o postavu mužskou. Tato podoba, jež nám byla představena, zaujme své místo i na přebalu fyzické kopie hry a bude hlavní předlohou pro sošku ze sběratelské edice.

Ve samotném finále traileru se nám ukázal i oblíbený představitel talentovaného zabijáka Johna Wicka. Ten během konference nastoupil před napjaté novináře v Los Angeles a prozradil datum vydání Cyberpunku 2077 – 16. dubna 2020. Jakou roli bude mít Keanu Reeves v příběhu hry, se dozvíme již v první polovině příštího roku.

X