Domů » Články » Cyberpunk 2077 půjde hrát jako GTA

Cyberpunk 2077 půjde hrát jako GTA

Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt RED je rozsáhlé RPG, ale stále je to i městská akce, kde si hráči mohou užít volnost města Night City. Hodně si jich pokládalo otázku, zda půjde hrát jako GTA. Tedy bláznivě a bezmyšlenkovitě ničit město spolu se vším, co jim přijde do cesty.

Na tuto otázku nyní odpověděl level designer hry Max Pears, který se svěřil internetovému magazínu PCGamesN: „Pokud chcete běsnit a nemít výčitky, pak máte možnost a je to naprosto v pořádku. Po chvíli si ale uvědomíte, že to není úplně ono. Raději se zastavíte a rozmyslíte si, co přesně uděláte, než abyste provedli nějakou hloupost,“ řekl Pears. Ve hře máte totiž tolik možností, že je lepší nad svými činy přemýšlet, než jich pak litovat. Pears vychází ze zkušeností, které má studio z testování hry. „Viděli jsme hodně hráčů, kteří hráli ve stylu GTA. Po chvíli jim ale došlo, kolik je tu možností a své hraní přizpůsobili dané situaci.“ Stylu hraní odpovídají také třídy, ze kterých si můžete vybírat, a sice netrunner, techie nebo solo. Mezi nimi pak můžete libovolně přepínat dle situace a nejste odkázáni jen na jednu během celé hry. 

Hra bude jistě velice rozmanitá a ukázky, kterými se studio prozatím pochlubilo, nemůžou pokrýt ani procento z toho, co bude možné v Night City zažít. Nyní jen stačí počkat do listopadu, kdy hra vychází pro PlayStation 4, Xbox One a Microsoft PC.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X