Domů » Články » Cyberpunk 2077: Stream CD Projektu Red odhalil nový gameplay a informace

Cyberpunk 2077: Stream CD Projektu Red odhalil nový gameplay a informace

V rámci události Cyberpunk 2077 – 2019 Deep Dive na Twitch kanálu CD Projektu Red bylo odhaleno nové gameplay video, které představilo například gangy, nepřátele, jednoho z bossů a něco málo informací o tvorbě postavy a loru. 

Vývojáři nás zavedli do jedné ze šesti čtvrtí Night City jménem Pacifica, nebezpečné části města, kde cizinci nejsou zrovna vítáni a snaží se čtvrti vyhnout, jak se dá. Měl to být turistický ráj, místo toho je to však místo plné nedokončených staveb, kde zuří válka gangů. Má ale i své výhody – pokud chcete sehnat něco vzácného nebo nelegálního, najdete to v Pacifice. Dávejte si ale pozor.

Voodoo Boys je gang zručných hackerů, expertů na využití sítě a zároveň jsou to vládci distriktu. Ti nás pověří úkolem obsadit obchodní centrum, kde sídlí jiný gang, The Animals, kráčející hory svalů. Vyžívají se v implantátech pro boj zblízka a využívají velmi, ale velmi hrubou sílu. Úspěchu mise pak můžete dosáhnout několika způsoby. 

Tím se dostáváme k tvorbě postavy. Nejdříve si vyberete jednu ze tří „minulostí“ svého hrdiny – Nomad, Street Kid nebo Corporate. Každá odemyká nové možnosti v rozhovorech a ovlivňuje příběh. Svoji postavu můžete upravit pomocí propracovaného systému, kde si volíte nejen vzhled, ale i schopnosti. Cyberpunk nemá klasické fixní třídy schopností, místo toho je můžete dle libosti kombinovat, aby vyhovoval vašemu stylu hraní. Na streamu vývojáři ukázali sólo styl, kdy z V udělali stroj na zabíjení s ukrutnou silou a to rozhodně není vše. Sami se o tom můžete přesvědčit v následujícím videu.

Source :

Twitch

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X