Domů » Články » Herní novinky » Twitterový účet hry Cyberpunk 2077 po čtyřech letech ožil. Blíží se oznámení?

Twitterový účet hry Cyberpunk 2077 po čtyřech letech ožil. Blíží se oznámení?

*beep*

Cyberpunk 2077 je po Half-Life 3 snad nejočekávanější hrou roku. Nejednoho roku. Už od svého oznámení před pěti lety. CD Projekt Red o svém nejmladším výtvoru dlouho zarytě mlčel a raději se soustředil na pilování posledního dobrodružství zaklínače Geralta. Avšak včera se vše změnilo.

Zvídavý hráči a novináři pochopitelně z vývojářů vyšťourali pár ústřižků informací. Nejhmatatelnější zprávou byla práce na živém městě a určité formě multiplayeru. CD Projekt Red také nedávno potvrdil, že jejich nadcházející RPG nebude dojnou krávou. Pak se ale vrátilo období ticha.

Polští vývojáři si mezitím nejspíše vzali lekci od Rockstaru a na scénu se vrátili s jediným tweetem. Na rozdíl od oznámení Read Dead Redemption 2 bohužel nejde o oznámení. Nejspíše. Sami si totiž nejsme vůbec jistí.

Na čtyři roky neaktivním účtu na Twitteru se totiž objevilo jen „beep“. Internet se krátké zprávy okamžitě chytil a různá fóra začala spekulovat, co pro nás CD Projekt Red připravil. Vývojáři Cyberpunk 2077 se nepřipomněli náhodou, nejspíše se v dohledné době dočkáme nějakého oznámení.

Čtěte také: HTC Vive se dočká nové verze. Nabídne vyšší rozlišení i bezdrátový adaptér

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X