Domů » Články » Herní novinky » Cyberpunk 2077: Vývojáři se rozhovořili o volbě charakteru ve hře

Cyberpunk 2077: Vývojáři se rozhovořili o volbě charakteru ve hře(1 minuta čtení)

Jakožto správné RPG bude snad nejočekávanější hra příštího roku obdařena možnostmi upravovat svoji postavu, její původ, schopnosti i vzhled. Mateusz Tomaszkiewicz se jakožto zástupce z řad vývojářů rozpovídal právě o důležitosti těchto mechanik.

„Máme velkou nabídku rozličných schopností, které si můžou hráči všemožně modifikovat tak, aby odpovídal jejich hernímu charakteru. Ty jim pak pomůžou najít nové cesty skrze jednotlivé úkoly a lokace.”

Taktéž se rozmluvil o takzvaných „životních cestách”, které určují původ vašeho charakteru. Tyto volby vám budou nabídnuty při vytváření vašeho charakteru na začátku hry. Jako příklad Tomaszkiewicz uvedl rozdíl mezi korporátem a dítětem ulice. Jeden si bude lépe rozumět s jednotlivými členy gangu, druhý naopak získá výhodu nad ostatními lidmi z korporací. CD Projekt RED později potvrdil, že si hráči budou moci vybrat ze tří životních cest, a to sice: Street Kid, Corpo a Nomad. Tato volba bude mít prý silný dopad na samotný příběh hry, a podpoří touhu zahrát si hru znovu. Pokud člověk chce užít herní zápletku ze všech možných způsobů, bude muset hru dohrát minimálně třikrát.

Source :
X
X