Domů » Články » Další epizody Final Fantasy VII budou kratší, zato detailnější

Další epizody Final Fantasy VII budou kratší, zato detailnější

Ano, pokud jste to ještě nevěděli, tak nedávno vydané Final Fantasy VII remake je jen první částí hry, kdy se seznamujeme s hrdiny a prozatím neopouštíme hranice města Midgar.

Ačkoliv se jedná o první kapitolu příběhu, hra zabere něco přes 30 hodin, což je vlastně víc než kdejaká hra, která již má svůj konec. Recenzenti se shodují, že Final Fantasy VII je skvělou hrou a každý by si ji měl zahrát. Jenže jak dlouho budeme čekat na další část a co nás vlastně čeká? Otázky, samé otázky. Na některé z nich odpovídají i samotní vývojáři a zástupci Square Enix, Yoshinori Kitase a Tetsuya Nomura.

Odpovědi jsme se však nedozvěděli z žádného rozhovoru, jak by se mohlo zdát, ale z knihy Final Fantasy VII Remake Ultimania. Malou část této knížky přeložila uživatelka Twitter Audrey s přezdívkou aitaikimochi. Kitase tu říká, že se už nebudou dít žádné velké změny v příběhu a Final Fantasy VII bude takové, jaké ho známe. „Neděláme již žádné velké úpravy příběhu a rozhodně jej neměníme v něco jiného, než co známe z originálu. Jedná se o remake, takže si můžete být jisti, že příběh bude pokračovat tak, jak jej znáte z původní hry.

Na to, jak dlouho budeme čekat, odpovídá v knize právě Nomura. Od oznámení hry uplynulo již 5 let a přesto jsme se dočkali jen úvodu do hry. Je tedy důležité, aby vývoj dalších kapitol proběhl o něco rychleji. „Jde o to, na kolik částí chceme hru rozdělit. Pokud se zaměříme na větší části, budeme na nich pochopitelně pracovat déle a jejich vývoj se protáhne. Pokud ale budeme vyvíjet menší části, můžeme se zaměřit na detaily a vývoj bude rychlejší. Věřím, že další kapitolu vydáme co nejdříve to půjde.

Doufejme, že se tedy dočkáme opravdu brzy a nebudeme muset čekat dalších 5 let, abychom se dostali za hranice města Midgar a dalších 10 let, než budeme moci hru vůbec dohrát.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X