Domů » Články » Dark Knight si razí cestu do Black Desert Mobile

Dark Knight si razí cestu do Black Desert Mobile

Vývojáři Pearl Abyss nezahálí a stále boostují Black Desert Mobile o nový obsah. Nově do mobilní verze hry úspěšného MMORPG přibude očekávaná profese Dark Knight.

Black Desert Mobile se od vydání koncem minulého roku ještě nezastavilo. Posledně jsme informovali o možnostech povolení maximální grafiky na mobilních zařízeních a nyní do hry míří již sedmá hratelná classa. Dark Knight je v tomto MMORPG jednou z nejpopulárnějších profesí napříč platformami, a to především díky kombinaci magických útoků a mistrovskému ovládání dvouruční válečné čepele Kriegsmesser. K uvedení této profese běží úvodní event, během kterého lze získat truhly s vybavením mýtické úrovně. Stačí se příští úterý (24. března) přihlásit do hry. Další novinkou, nebo spíše změnou, je přidání nového slotu pro PvP mód Siege Wars. Nyní budou ve hře dva dvouhodinové sloty. Black Desert Mobile čeká na vaše stažení na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X