Domů » Články » Dark Souls: Prepare to Die Edition zmizel ze Steamu. Nahradí ho remaster za plnou cenu

Dark Souls: Prepare to Die Edition zmizel ze Steamu. Nahradí ho remaster za plnou cenu

IT DIED

Remaster prvních Dark Souls se nezadržitelně blíží. Na PC, XONE a PS4 si jej zahrajete již 25. května, pro majitele Nintenda Switch až v létě. Možnost zakoupit si na Steamu původní PC verzi, pojmenovanou Prepare to Die Edition, již bohužel nemáte. Místo toho si budete muset až na vydání remasteru.

Původní PC verze Dark Souls trpěla nesčetnými technickými nedodělky, ať už tím myslíme strop na 30 FPS nebo tragické ovládání na klávesnici a myši. Většinu těchto problémů dokázala odstranit moderská komunita, ne všem však voní hrabání se v souborech hry.

Remaster by měl tyto problémy vyřešit, přinese navíc některá vylepšení z druhého a třetího dílu. V neposlední řadě bude vizuálně o něco aktuálnější. Možná proto ponese poměrně sebevědomou cenovku 40 euro na všech platformách.

Na víc jak pět let starou hru je to poměrně vysoká částka, ale snad ji grafická a hratelnostní vylepšení odůvodní. Majitelé původní Prepare to Die Edition však přeci jen dostanou nějaké to bolestné – 50% slevu na remaster. Než však vyjde 25. května, do té doby si první Dark Souls jednoduše nekoupíte.

Čtěte také: State of Decay 2 zná své hardwarové nároky. Rozjedete ho na svém PC?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=MrqAxndBiTA” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X