Domů » Články » Herní novinky » Darkest Dungeon prodal přes 1 milion kopií, moderské nástroje jsou na cestě

Darkest Dungeon prodal přes 1 milion kopií, moderské nástroje jsou na cestě

První DLC také nezůstane dlouho pozadu

Umírat v Dark Souls pořád dokola je často pořádná otrava. Když vám ale během pár minut zemře po desítky hodin piplaná družina, nemá člověk k vraždě daleko. Nebo k sebevraždě, záleží na zoufalosti situace. A i přesto, že Darkest Dungeon dodnes mučí zástupy hráčů svou drsnou hratelností (včetně šéfredaktora), dokázal prodat přes milion kopií.

Američtí vývojáři z Red Hook Studios úspěšně sehnali finance na vývoj na Kickstarteru dva roky nazpět a své temné RPG vydali v programu Early Access. Už tehdy se Darkest Dungeon mohl těšit masivnímu zájmu, hru úspěšně dokončili letos v lednu. V září navíc vyšly verze pro Playstation 4 a Vitu, které přispěly k pokoření dalšího velkého milníku.

Darkest Dungeon překročil magickou hranici jednoho milionu prodaných kopií. Drtivá většina hráčů temné kobky prozkoumává na Steamu, odkud vzešlo 94 % prodejů. Velkou zásluhu na této převaze má dříve zmíněný Early Access, ve kterém se hra rok nacházela.

Vývoj naštěstí stále nekončí, hlavním cílem Red Hook je podpora modů ze Steam Workshopu a tabletová verze. Souběžně probíhají i práce na novém DLC The Crimson Court, jenž by mělo z Darkest Dungeon udělat ještě drsnější zážitek někdy na začátku příštího roku.

Čtěte také: Designér Bad Company 2 představuje svou novou hru – vikingskou akci

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X