Domů » Články » Herní novinky » Bič a ženský Hněv jako hlavní zbraně. Podívejte se na první gameplay záběry z Darksiders 3

Bič a ženský Hněv jako hlavní zbraně. Podívejte se na první gameplay záběry z Darksiders 3

Jedna pořádně naštvaná rusovláska
Darksiders 3

Konec světa je častým tématem mnoha náboženských knih. Mytologie točící se okolo čtyř jezdců apokalypsy už tak rozšíření není, o to víc vítáme jejich návrat na monitory našich počítačů. Darksiders 3 pokračuje v nastavené tradici, jen tentokrát přichází s novou hrdinkou,

Oficiální oznámení minulý týden překvapilo nejednoho hráče. Smrt a Válku tentokrát nahradil Hněv v ženské podobě. Ta hned dostala za úkol pochytat Sedm smrtelných hříchů. Pro mnohé se nejedná o zrovna příjemný úkol, avšak naštvaná rusovláska se očividně nemá čeho bát.

V prvních gameplay záběrech se nová hrdinka pouští do tradičního hopsání a soubojů s místní faunou. Přerostlí krabi proti jejímu biči neměli žádnou šanci, na uprchlé hříchy bude ale potřeba trochu větší síla. Snad vývojáři ze soubojů ukážou více, přeci jen pre-alpha má k dokončené hře daleko.

Právě finálního produktu bychom se měli dočkat někdy v průběhu příštího roku. Budeme tedy doufat, že tvůrci vývoj neuspěchají a raději Darksiders 3 vydají až v odladěném stavu.

Čtěte také: Darksiders 3 oficiálně potvrzen. Příští rok si zahrajeme za ženský Hněv

[arve url=”https://youtu.be/pk_D2NSdOvA” /]

Source :
X