fbpx

Další battle royale titul do počtu? Darwin Project je nyní zdarma ke stažení i hraní

Kdo si vzpomíná na loňskou E3?

Zombie nákaza se do herního mainstreamu dostala zhruba před deseti lety. Nemrtví se díky tomu dostali i do her, kde bychom je úplně nečekali. A něco podobného se nyní opakuje s žánrem battle royale. Třeba Call of Duty jej letos možná vymění za tradiční singleplayer. Takový Darwin Project na to půjde free-to-play cestou.

Pokud vám přijde, že zrovna zažíváte déjà vu (jako tomu bylo u Radical Heighs), tak vás můžeme uklidnit. Darwin Project byl oficiálně představen už v rámci loňské E3 prezentace Microsoftu jako battle royale titul. Jen mu tehdy byla přidělena cenovka, o kterou na začátku tohoto týdne přišel.

Sami vývojáři změnu oznámili zprávou na Steamu a rovnou vysvětlili, co bude s platícími hráči. Darwin Project bude nově operovat podobně jako Fortnite. Hra je tedy zdarma, placené budou jen kosmetické předměty. A hráči, kteří si hru koupili a nezažádali o vrácení peněz, dostanou dárek v podobě balíčku plného oblečení a itemů.

Pokud si chcete battle royale od Scavengers Studio vyzkoušet na vlastní klávesnici, stačí jen zajít na Steam a hru si stáhnout.

Čtěte také: Hearthstone přišel o svou hlavní tvář. Charismatický Ben Brode opustil Blizzard

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.