Datadisk „O víně a krvi“ pro Zaklínače 3 vyjde nejspíš na začátku června

Další zaklínačský kontrakt přijde možná ještě dřív, než čekáte.

Od vydání fantastického datadisku pro Zaklínače 3, Srdce z kamene, uběhlo už více než půl roku, tudíž jistě chápete, proč nám svrbí prsty na jílci. O víně a krvi se toho zatím moc neví, jeho vydání se podle spekulací už pomalu blíží.

Podle polského serveru GRYonline se datadisk objeví v obchodech již 7. června, tedy již za necelé dva měsíce. Informaci údajně obdrželi od jednoho z tamějších obchodů, který zařadil hru do katalogu s předstihem.

Dávalo by to smysl, samotný CD Projekt RED již dříve hlásil, že přídavek vyjde v první polovině letošního roku, červen je tak nejzazším termínem. Datadisk by se měl odehrávat v malebném vinném regionu Touissant. Těšit se můžeme nejen na dvacetihodinové dobrodružství, ale i na staré známé ksichty a nové mechaniky.

České obchody již spustily předobjednávky, cena se pohybuje okolo 800 Kč. O víně a krvi je součástí Expansion Passu, pokud jej tedy již vlastníte, ušetříte slušnou sumičku. Fyzická kopie velice pravděpodobně bude obsahovat gwintové karty Severních říší a Nilfgaardu.

Čtěte více: Datadisk O víně a krvi překoná příběh základní hry, říkají vývojáři Zaklínače

zaklinac 3 o vine a krvi art cover

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz